Čtvrté jahodové hody

Written by admin on. Posted in Novinky

08798079870909 Stejně jako letošní Jarní trhy, měly i Jahodové hody letos pořadové číslo čtyři. Ano již počtvrté jsme se sešli s Vámi, našimi spoluobčany, abychom oslavili sezonu jahod, tolik oblíbených a zdravých plodů.

Jahody letos nebyly ledajaké, počasí jim přálo a kvalita těch čerstvých, na prodej, byla vynikající. Tradiční doprovodnou akci – dětský den spojený s řadou vystoupení si děti i s rodiči náležitě užili.

Program byl letos, troufáme si říct, opravdu exklusivní. Návštěva hokejistů mistrovského PSG Zlín i s vítězným pohárem mistra extraligy, spojená s autogramiádou a společným focením, vzbudila na sokolské zahradě zasloužený ohlas.

I tradiční vyvrcholení akce v podobě závodů v pojídání knedlíků mělo své neopakovatelné kouzlo. První cenu, televizi Sony Bravia, vyhrál v námi pořádané soutěži pan Kapusta ze Slušovic. Výkonem třiceti spořádaných knedlíků během patnácti minut si ji jistě zasloužil. Neméně zdatným jedlíkem se ukázala být mladičká Tereza Vinklárková, rovněž slušovjanka.  Jako vítězka ženské kategorie si vysloužila nejen jízdu v luxusním Ferrari, ale i poukaz na kosmetické služby zlínského Centra zdraví a krásy Hébé.

Děkujeme občanům za skvělou účast, dále všem, kteří oblíbenou akci jakýmkoli způsobem podpořili a samozřejmě dobrovolným pracantům, kteří nám pravidelně pomáhají a bez kterých bychom akce podobného rozsahu nikdy nemohli zvládnout.

Nejbližší akcí pořádanou Nadačním fondem pro rozvoj a podporu Slušovic je nyní rodinný zájezd do Luhačovic – nejen ne Evu a Vaška. Více informací o této akci naleznete v našem kalendáři plánovaných akcií na úvodní stránce našeho webu.


Více fotografií ze 4. Jahodových hodů naleznete zde